ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Epirus-Spiti 2681077399-6973225444

Real- Estate

Τετάρτη, 21 Μαΐου 2014

Τα τελικά αποτελέσματα των Περιφερειακών Εκλογών στην Π.Ε. Άρτας

Δείτε τι σταυρούς πήραν οι υποψήφιοι σύμβουλοι όλων των συνδυασμών

  


Έλαβον:
Υποψήφιοι σύμβουλοι με την ΑΞΙΟΒΙΩΤΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΗΠΕΙΡΟΥ του Αλέκου Καχριμάνη: 
1 ΚΑΤΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 5.610
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3.689
3 ΒΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 3.617
4 ΣΙΜΟΥ – ΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3.497
5 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 2.856
6 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2.629
7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.259
8 ΚΑΥΚΙΑΣ ΒΥΡΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2.253
9 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2.160
10 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ –ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2.047
11 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΘΕΟΔΩΡΙΑΝΙΤΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1.977
12 ΚΑΪΝΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.845
13 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1.614
14 ΥΦΑΝΤΗ – ΧΑΪΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 728
15 ΤΣΑΚΑΛΗ- ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 359

Υποψήφιοι σύμβουλοι με την ΗΠΕΙΡΟΣ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ της Όλγας Γεροβασίλη:
1 ΤΑΠΡΑΝΤΖΗ - ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ 3.539
2 ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3.359
3 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2.876
4 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1.965
5 ΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.913
6 ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1.762
7 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1.625
8 ΛΑΜΠΡΗ ΑΓΑΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1.459
9 ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1.381
10 ΡΟΒΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 1.341
11 ΣΤΟΥΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 1.319
12 ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ 1.218
13 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1.070
14 ΦΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΙΠΗΣ) του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ 953
15 ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗ - ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 542

Υποψήφιοι σύμβουλοι με την ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΗΠΕΙΡΟΥ της Όλυς Τσουμάνη: 
1 ΖΟΡΜΠΑ-ΖΙΩΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 680
2 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 486
3 ΜΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 467
4 ΣΑΠΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 416
5 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 411
6 ΓΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 405
7 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 380
8 ΜΠΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 366
9 ΚΙΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ 316
10 ΧΡΗΣΤΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 269
11 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 246
12 ΒΑΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 190
13 ΠΑΝΟΔΗΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 188
14 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 166
15 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ 130

Υποψήφιοι σύμβουλοι με την ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΗΠΕΙΡΩΤΩΝ του Γιώργου Ζάψα: 
1 ΚΙΦΟΚΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 987
2 ΜΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 894
3 ΒΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 474
4 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 372
5 ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ 361
6 ΨΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 283
7 ΝΤΟΚΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 215
8 ΛΥΜΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 200
9 ΚΑΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 159
10 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 142
11 ΠΡΕΝΤΖΑΣ – ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97

Υποψήφιοι με την ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ του Κων/νου Αναγνώστου: 
1 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 196
2 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 185
3 ΚΛΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 181
4 ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177
5 ΜΑΜΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 143
6 ΛΙΟΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 142
7 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 133
8 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 117
9 ΣΚΑΛΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 100
10 ΜΠΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 52

Υποψήφιοι με την ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ του Νίκου Ζήκου: 
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 134
2 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 128
3 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 124
4 ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
5 ΛΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 102
6 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΟΡΕΣΤΗ 101
7 ΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
8 ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 85
9 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
10 ΛΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 65

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Αφήστε το σχόλιο σας εδώ!